Oprogramowanie do prowadzenia ewidencji dróg EwiMax3.1.

OPROGRAMOWANIE DO PROWADZENIA EWIDENCJI DRÓG EWIMAX3.1

Program do prowadzenia ewidencji dróg EwiMax3.1 umożliwia wprowadzenie i generowanie danych wymaganych obowiązującymi przepisami prawa Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 16 lutego 2005 r. w sprawie sposobu numeracji i ewidencji dróg publicznych, obiektów mostowych, tuneli, przepustów i promów oraz rejestru numerów nadanych drogom, obiektom mostowym i tunelom (Dz.U.2005, nr 67, poz. 582). Wśród wielu innych programów tego typu wyróżnia się łatwością i intuicyjnością obsługi, co umożliwia samodzielne prowadzenie i aktualizowanie wykonanej przez naszą firmę ewidencji dróg. Program w szczególności jest dedykowany dla zarządców dróg, którzy nie potrzebują bardzo rozbudowanych, skomplikowanych i kosztownych rozwiązań.

Program EwiMax3.1 umożliwia generowanie przebiegów linowych przedstawiających w sposób graficzny rzeczywisty przebieg danej drogi, co umożliwia w łatwy i szybki sposób zapoznanie się z rodzajem nawierzchni oraz lokalizacją zdarzeń występujących na drodze.

 • Decydując się na zakup naszego programu EwiMax3.1 otrzymują Państwo :

 

  • bezterminową licencję na korzystanie z programu bez żadnych dodatkowych opłat
  • szkolenie z obsługi programu
  • możliwość zgrywanie danych na dowolne nośniki elektroniczne
  • korzystanie z programu na dowolnej ilości stanowisk na terenie Urzędu
  • bezterminową telefoniczną pomoc techniczną

Zachęcamy również do skorzystania z możliwości zapoznania się z usługami oferowanymi przez naszą Firmę, podczas bezpłatnej i niezobowiązującej prezentacji w siedzibie Urzędu.